Susisiekite
+370 671 65625

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Kiekis
Viso

Prekių krepšelyje yra 0 prekė(-ių) Prekių krepšelyje yra viena prekė

Viso prekių (su PVM)
Viso su pristatymu (su PVM) Turi būti nustatyta
Viso (su PVM)
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo
Prisijungti

Kiti įrankiai (83)

Kiti įrankiai

Makita dulkių siurblys 446LX skirtas siurbti sausai ir šlapiai 1500W 230mbar 27L Push and Clean filtro valymo sistema: tiesiog uždarykite siurbimo žarną ir paspauskite mygtuką. Elektrinio darbo prietaiso įjungimas iki 2400 W. „L“ filtravimo klasė (Europinė norma). Reguliuojama siurbimo galia.
424,00 € Yra sandėlyje
MAKITA 447LX universalus dulkių siurblys šlapiai ir sausai Išskritinės įrankio savybės: Automatine filtravimo sistema;Reguliuojama siurbimo galia;L klases H&S murijimui;Komplektacijoje žarna darbo įrankiams prijungti ir antgalių rinkinys;Automatinis įjungimas ir išjungimas elektriniams įrankiams;
658,00 € Yra sandėlyje
„M“ filtravimo klasė (Europinė norma);Siurblys - sausam ir šlapiam siurbimui su savaiminio išsivalymo trijų dalių filtrų sistema;Automatinė filtravimo sistema;Reguliuojama siurbimo galia;Automatinis įjungimas ir išjungimas elektriniams įrankiams;Komplektacijoje žarna darbo įrankiams prijungti ir antgalių rinkinys;
663,00 € Yra sandėlyje
Siurblys - sausam ir šlapiam siurbimui su savaiminio išsivalymo trijų dalių filtrų sistema;Specialus filtras, priekiniam filtrui išvalyti. Reikia tik išjungti;Jungtys prie darbo įrankių;Automatinis įjungimas ir išjungimas elektriniams įrankiams;Komplektacijoje žarna darbo įrankiams prijungti ir antgalių rinkinys;„L“ filtravimo klasė (Europinė...
398,00 € Yra sandėlyje
Išpardavimas!
Siurblys - sausam ir šlapiam siurbimui su savaiminio išsivalymo trijų dalių filtrų sistema. Specialus filtras, priekiniam filtrui išvalyti. Reikia tik išjungti. Jungtys prie darbo įrankių. Automatinis įjungimas.
288,00 € Yra sandėlyje
Išskirtinės įrankio savybės: Dulkių surinkimo sistema (HEPA filtras);Žemas triukšmo lygis;Reguliuojama siurbimo galia;Akumuliatoriaus apsaugos sistema.
618,00 € Yra sandėlyje
Patogus, kompaktiškas akumuliatorinis LED šviestuvas. Veikia nuo 230V ir su 18V baterijomis. Lemputės keisti nereikia - naudojama ilgaamžė LED lemputė.Akumuliatoriaus apsaugos sistema, prailginamas akumuliatoriaus naudojimo laikas. Techniniai parametrai:Akumuliatoriaus tipas Li-ion Nominali baterijos įtampa 14,4V / 18V Tinkamas naudoti nuo elektros lizdo!
149,49 € Yra sandėlyje
Išpardavimas!
Išskirtiniai įrankio privalumai: Greitai pjausto elektros vamzdžius, kampuočius, vamzdynus, izoliacinius vamzdžius ir kanalus;Pjausto izoliacinius vamzdžius ir kanalus;Kietmetalio pjovimo diskas 305mm;Pjovimo kampui sureguliuoti tiesiog atpalaiduokite svirtį: nereikia jokio įrankio;Kietmetalio diskas: pjauna švariai, tiksliai ir beveik be atplaišų.
650,00 € Yra sandėlyje
Išskirtinės įrankio savybės: Grandinės keitimas ir reguliavimas be rakto. Integruota pjovimo juosta kryžminiam pjovimui.Lengvas užvedimas: spyruoklinė užvedimo sistema ir optimizuotas variklio valdymas.Mažiau vibracijos, mažiau triukšmo.
227,00 € Yra sandėlyje
Efektyvus ir galingas variklis. Reguliuojamoji „ekononomiška pompa“ grandinei sutepti.Touch&Stop technologija su gryžtančiu į pradinę padėtį jungilkiu.Lengvas užvedimas: spyruoklinė užvedimo sistema ir optimizuotas variklio valdymas.Dvitaktis variklis su katalizatoriumi užtikrina mažesnes degalų sąnaudas, mažiau išmetama teršalų.
357,99 € Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 10 iš 83 dalykų